Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával festett hajat hogyan...

Hennával festett hajat hogyan tudnám világosítani?

Figyelt kérdés
100%-os természetes hennával van festve a hajam, viszont a színe már inkább sötétbarna, egy kis vöröses csillogással, nekem pedig mindig is a világosabb rézvörös tetszett. Nagyon hosszú a hajam, rengeteg idő mire teljesen lenőne, erre pedig nem lehet kémiait kenni. Nem tudom mit csináljak :(

2014. nov. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hennát nem lehet világosítani, ahogy leszedni sem. Meg kell várni, amíg lenő.

Antal Vali honlapja foglalkozik a hennázással, ott olvasgass, hátha találsz jó tanácsot.

2014. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám van, pár napja fel is tettem egy kérdést ezzel kapcsolatban :)

Szerencsére az enyém az első mosáskor sokat eresztett a színéből, de még mindig túl sötétnek találom. Külföldi oldalon olvastam, hogy az olajos pakolások világosítják a hennázott hajat, a legjobb eredményt az olívaolaj-kókuszolaj kombinációval lehet elérni. Minél tovább hagyod a hajadon, annál világosabb lesz. Én majd hétvégén fogom kipróbálni, úgyhogy ha gondolod, tájékoztatlak, hogy tényleg beválik-e ez a módszer :)

2014. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senkimégisvalaki válasza:
2eske, jó régen volt, de hátha emlékszel rá, világosodott tőle a hajad? :D
2020. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!