Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek, hogy az összes hajamat...

Félek, hogy az összes hajamat elveszítem!? :/

Figyelt kérdés

Észrevettem a fejbőrömön legelöl egy kis területet, ahol látványosan kevesebb a hajam.

Több, mint 6 éve nem eszek húst, de a hajam csak 1 hónapja kezdett ritkulni, és csak egy helyen. biztos, hogy ettől lehet? Mindig is hihetetlenül dús, derékig érő, göndör hajam volt, de korpásodik is, talán attól lett a kis folt? Hajmosásnál egyáltalán nem hullik.

Szedek vasat, Revalidot most vettem, és annyira megijedtem, hogy húst is elkeztem enni...

Korpásodásra sok mindent kipróbáltam, és csak egyre rosszabb, ezek a samponok meg krémek mind csak tüneti kezelés.


Nagyon elkeseredtem,..

Min változtathatnék még? Bőrgyógyász is csak ilyesmit ír fel?



2014. nov. 27. 15:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy pár hónapja bemelíroztattam, de már lekopott. Lehet attól is?
2014. nov. 27. 15:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgöesen menj börgyógászhoz, mert ez foltos hajhullásnak hallatszik
2014. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És az mitől lehet? :O
2014. nov. 27. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Bőrgyógyász, és igen lehet a húsevés hiánya vagy egyéb vitamin hiány is.

Kivizsgálás után a bőrgyógyász nem csak gyógyszert ír fel, hanem étrendi tanácsot is ad.

2014. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

akkor a Revalid felesleges? mert a hajam nem hullik

2014. nov. 27. 15:52
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként én azért gondoltam legelőször a korpásodásra, mert szinte csak elöl korpás a hajam, ott ahol hullik, a többi része nem
2014. nov. 27. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
kéne húst enni, sok fontos anyag van benne ami hasznos a szervezetnek ..
2014. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A foltos hajhullást leggyakrabban valamilyen góc okozza a szervezetben. Ha vitaminhiányod lenne, akkor nem csak egy foltban hullana, hanem mindenhol, és lenne mellette még egy rakás más tüneted is. A góc akárhol lehet a testedben, lehet akár egy fog is. Menj orvoshoz.
2014. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A húsban egyébként semmilyen olyan anyag nincs, amihez ne jutna hozzá egy tejet, tojást fogyasztó vegetáriánus.
2014. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a húsevők között nincs kopasz ember szerinted kérdező? A következtetésed alaptalan.
2014. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!