Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Isotretinoin-Teva 20mg lágy...

Isotretinoin-Teva 20mg lágy kapszuláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Télleg annyira durva a mellékhatásai amennyire le van irva?

1-2 hét alatt milyen volt a hatása és a méllakhatásai is?


2014. nov. 28. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetnek durva mellékhatásai, ez igazi, de jó esetben semmi komoly bajod nem lesz tőle max a szárazabb bőr, szem... persze ott az esély hogy mégis lesz komolyabb gond. De te döntesz, hogy ennek ellenére beszeded vagy nem.

1-2 hét alatt még semmi hatása nincs, majd hónapok múlva.

2014. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most Inerta néven szedek napi 40 mg-ot pont egy hete. A mellékhatásokból eddig a kiszáradt száj jelentkezett. Tegnap óta hámlik az arcbőröm tőle a pattanások súlytotta övezetben, de végül is így tud csak megújulni. A pattanásokra gyakorolt hatása általában hónapok múltán jelentkezik, szóval arról még nem tudok nyilatkozni.
2014. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én holnaptól fogom kezdeni. Remélem nem lesz semmi mellékhatása
2014. nov. 28. 22:24
 4/4 anonim válasza:
Én ma voltam bőrgyógyásznál,és nekem is ezt a gyógyszert írta fe ,de nem tudom hogy szedjem-e ?! De már én is mindent kipróbáltam :(
2015. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!