Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom eldonteni, hogy...

Hogy tudom eldonteni, hogy megfelelo e a hajfank merete?

Figyelt kérdés
Van ugye 3 fele meret, a kicsi a kozpes meg a hatalmas. Nos en a kozepeset vettem meg. A hajam derekig er, nem mondanam ritkanak, de dusnak se, atlagos, igy surusegre pont befedi a hajfankot, termeszetesen a hajam hosszusaga miatt vagy 3x korbe kell tekerni a fankot, aztan letuzom. Ez okes is, de most gondoltam, hogy beujitanek egy "hatalmas" hajfankkal. A gond csak az, hogy mar ez elott vettem egy "origamis hajfankot" na az az elso alkalommal el is tort, sose veszek olyat, maradok a szimplanal. Az 3000ft-ba kerult, es a nagy hajfank is van kb ugyannyi, nem szeretnem feleslegesen kidobni a penzt. Nem tudom eldonteni, hogyha pont befedi a kozepeset a hajam, akkor vajon elegendo lenne a hatalmasra? Eloszor azt gondoltam nem, aztan vegulis, lehet eleg lenne,mert nagyon hosszu a hajam es inkabb az a mervado? Az uzletben meg se probalhatom fel, mert az olyan lenne, mintha egy alsonemut felprobalnek...Az elado meg nana, hogy rabeszelne, ha megkerdeznem. Hol lehet meg venni ilyen hatalmas hajfankot a clairesen kivul? Sotet/kozepbarnat szeretnek, mert olyan szinu a hajam is.
2014. nov. 28. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Úristen, nehogy a claire's-be vegyél, kb. triplájába kerül, mint máshol. H&M-be van, a nagy 500ft.
2014. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Parancsolj.

2014. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uristen, engem tenyleg kiraboltak!:O


Koszi a linket, nekem ilyen van,ettol van nagyobb az kb 3x ekkora, es pont azaz amit sehol se lattam eddig csak a clairesben. (A kozepeset megvettem volna mashol is, de a mashol meg csak sotetszoket lattam akkor es kb hasonlo arban:S.)


De meg mindig nem tudom, hogy az a hatalmas fank megfelelne e vajon...

2014. nov. 29. 06:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjatok veletlenul, hogy a Westend HM-ben van e hatalmas meretu? Suli es munka mellett enni alig van idom, ugyhogy foloslegesen nem ugranek be. Viszont ezek a fankok nagyon praktikusak gyorsan lehet szep hatasu frizurat csinalni.
2014. nov. 29. 06:02
 5/7 A kérdező kommentje:
A hatalmasnak kb akkora a kormerete,mint egy noi fejnek, szoval tenyleg "hatalmas".:D Csak, hogy konnyebben eltudjatok kepzelni. Azt eddig nem sok helyen lattam.
2014. nov. 29. 06:52
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


460ft, 14 centis, ennél nagyobbat már elképzelni sem tudok :D

2014. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso: Nagyon koszonom!:))
2014. nov. 30. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!