Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke vagy intenzív vörös?...

Szőke vagy intenzív vörös? Esetleg fekete hajszín?

Figyelt kérdés

szerintetek(!) melyik a szebb egy lánynak? színben mindegyik jól áll (mikor rövid volt a hajam, volt szőke és vörös, fekete nem de egészen sötétbarna igen)


+ ilyen személyiséghez melyik passzol inkább: higgadt, megfontolt, jó hallgató, kíváncsi, csendes (de nem félénk, csak nem szeretek semmiségekről csevegni)



2014. nov. 29. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Fekete. :)

15/L

2014. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem az eredti a legszebb. belegondoltam már én is sokszor h befestem,de még egyszer sem mertem. nagyon régen befestettem,de le is növesztettem. nem volt igazi hatása. tudod van az a zene h a festett nők ,a pezsgős vacsorák.. :)


meg belegondolok h ha nekiállok festetni,akkor kiszárad,hullik,ritkább lesz,sok vele a probléma,több időt kell rá szánni,stb,,nyüg az egész.

nekem nagyon sötétbarna hajam van,és imádnám ha aranybarna szynű lenne a hajam. de nem probálkozok vele,inkább elfogadom az eredetit.


meg belegondolok lehet akármilyen hajszinem,akkor is az arcom ugyanaz marad,és az számit a legtöbbet.a többi legyen csak ápolt.


bocs ha kioktattalak,egyébkéntsztem neked a barna állna a legjobban.. :)

2014. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vörös!
2014. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ment a zöld kéz ;)

2. válaszoló: Igen, ebben igazad van. Én is most "kényszerpihenőre" tettem a hajam és megfogadtam, hogy egy fél évig minimum nem festek/ daureolok / vasalást nagyon ritkán/ és még nem tudom milyen káros izék vannak :D Amúgy elvileg a kamillás öblítéstől világosodik és fényesebb lesz a haj, nem hiszem hogy konkrétan olyan lenne, mint amilyet szeretnél de egy próbát megér szerintem. :)

2014. dec. 7. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!