Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intenzív Rubinvörös, Intenzív...

Intenzív Rubinvörös, Intenzív Gránátvörös vagy Intenzív Sötét Vörös hajszín?

Figyelt kérdés

Jelenleg Garnier Color Naturals Tüzes mélyvörösre ( [link] van festve a hajam, bár a töve már az eredeti barna hajszínem.

Beleszerettem a Garnier Color Sensation vörös színeibe, de nem tudom melyik lenne a legjobb. Nagyon tetszenek a színei,de olyat szeretnék választani közülük, amelyiktől azért nem lesz piros a hajam, csak szép vöröses színt kap. Melyiket ajánlanátok?

[link]

[link]

[link]



2012. máj. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

én az elsőbe vagyok beleszeretve:))

meg is jegyeztem hogy ha vörös lennék biztos ilyennel festeném:))

amúgy siess mert most ezen a héten akciós rossmannba!

2012. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2.
2012. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik se,annyira csúnyák ezek a piros-vörös hajak...a természetes rezes vörös sokkal de sokkal szebb.

Pl:

[link]

2012. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. :)
2012. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló, eddig én is azt a színt szerettem volna legközelebb festeni, de sajnos ahhoz most sötétebb vörös a hajam, és nem akarom leszívatni..tehát marad valamelyik a fenti három közül, vagy a mostani hajszínem. Köszönöm a válaszod.
2012. máj. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!