Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáznak fogja tartani...

Nagyon gáznak fogja tartani hogy leutánoztam? Tök gáznak érzem mert suliba is midnenki tudja h nekem azért elég szőrös a kezem és így tudni fogják hogy leszedtem ez ciki?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta elég hosszú szőr van a karomon, apukámtól örököltem... Valahogy mostanra sikerült elfogadnom de nem teljesen mert még mindig eléggé zavar.. Barátnőm mikor jött hozzánk mondta hogy a gyantától kipirosodott a bőre láttam hogy a keze is piros ezért gondoltam azt is legyantázta! eddig csak néztem neki miylen jó h nem szőrös a keze nem is gondoltam volna..nem is hallottam ilyesmiről ezért rögtön leutánoztam.. és leszedtem a szőrt a karomról az epillátorommal.. egy 15 éves lány
2008. aug. 15. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, ez nem utánzás, csak te is kedvet kaptál egy kis szépülésre. :)
2008. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis egy barátnőm hatására epiláltam le, sztem tök jó, nem gáz:) Rajta kívül még rengetegen csinálják, szóval nem utánzás.
2008. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azért gyantáztam le először a karom, mert egy barátnőmnek is le volt. Nem tartotta gáznak egyáltalán, hogy én is ezt csináltam, hiszen sok lány gyantázza/epillálja. Az sokkal cikibb lenne, ha az öltözködését utánoznád, pl. ugyanolyan cuccokat vennél, mint ő. Ez ciki, de hogy egy ilyen kis trükköt átveszel, az nem gáz.
2008. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor én vagyok az ellenpélda: én hamarabb leszedtem a karomról a szőrt, mint a barátnőm, aztán már a barátnőm is, de meg se kérdezte mivel csináltam, egy hét múlva már neki is sima volt a karja. Nem haragudtam rá, egyáltalán.

ha igazi barátnők vagytok, akkor ez nálatok sem lesz vita tárgya:) és ne szégyelld! nem gáz:)

2008. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aaa köszi szépen hogy ilyenhamar válaszolttatok éss ennyien!:O álmamimban nemgondoltam volna.. aranyosak vagytok!:D
2008. aug. 15. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem gáz :) Én is először én szedtem le akezem,majd később még egy barátnőm,nem utánzás,csak egy kis tipp ;) Epilátorral a legjobb vagy gyantával,én epilátorozok :)
2008. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze nem is gondoltam hogy ilyenen összeveszünk de biztos furi lesz az elején..:)
2008. aug. 15. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!