Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt más is, aki a szőrtele...

Van itt más is, aki a szőrtelenítés utáni szőrtüsző gyulladást nem tudja elkerülni?

Figyelt kérdés
Csak a nemi szervemnél jelentkezik ez az egész. Azt szeretném hozzátenni, hogy évek óta a praktikák után kutatok, tök eredménytelenül. Amiket próbáltam: szőrtelenítő krém, gyanta, borotva. Az eredmény 2 nap után mindegyiknél ugyanaz. rettenetesen csúnya. Próbáltam szőrtelenítés után bekenni arcszesszel, bepanthen, sudokrém, hintőpor, körömvirág krém. aloe vera first vagy mi az ilyen fújós :-),bőrradírozás, szőrtelenítés előtti bőráztatás.... Meg hát képzelhetitek, hogy kb 4 év alatt mennyi mindent próbáltam már ki. Van valakinek esetleg még örtelenet, vagy már tényleg csak a végleges szőrtelenítés marad? :(
2014. nov. 30. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, viszont ha elektromos borotvával borotválom le akkor szerencsére nem. Bár meghagy úgy két milis szőrt, és gyakrabban kell használni, de én nem találtam rá jobb megoldást
2014. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*vagy egy milis vagy másfél. Nem vagyok jó abban, hogy ilyeneket megállapítsak, a lényeg, hogy nem lesz teljesen csupasz, de még elnézhető
2014. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kozmetikushoz járok gyantáztatni,aztán hetente 2x 3x bőrradír és aztán babaolaj.
2014. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrfertőtlenítőt használsz utána mindig? mert az igen fontos dolog.
2014. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lefertőtleníted nem gyullad be.
2014. dec. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!