Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam? Sötétba...

Milyen legyen a hajam? Sötétbarna jelenleg (tobbi lent)

Figyelt kérdés

festett sotetbarna majdnem fekete hosszu hajam van, meguntam.. gondoltam arra hogy vilagosbarna vekony melirokat rakatok bele... de sok helyen azt olvastam hogy nem divatos mar a.melir.. most azon is gondolkozom ombre.legyen fokozatosan menne at barnaba.. esetleg vannak otleteitek? Jo lenne az ombre? Tudom karosul a hajam, de csak.nem torne mar le ha fodrasszal..:s 20/L

Koszonom elore a valaszokat!



2014. nov. 30. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Pff nem divatos a melír... Engem aztán nem érdekel mi a divat, én hamarosan megyek melíroztatni. Számomra meg az ombre gáz... De ettől még valakinek jól áll, Én biztos nem festetném olyanra. Megmondom én mi az ami nem divat: a hupikék haj, a kreppelt haj, a széttupírozott haj és még egy pár. Egyébként meg ha azt mondom hogy ciki a melír és festesd ombrésra, akkor arra fogod, mert egy vadidegen azt mondta? Olyanra csináltasd amilyen szeretnéd
2014. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] errol a hajrol mi a velemenyetek? Egy hasonlot akkor tudna csinalni a fodrasz egybol? Ugy ertem nem.lesz elsore csak ilyen sargas valami a szivatas miatt?:s en egybol szeretnek hasonlot:\
2014. nov. 30. 20:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Ooo rossz link bocsi. Itt van.lehetoleg jo :D [link]
2014. nov. 30. 20:39
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha valaki tudna linkelni szep sotetbarna haj alapon vilagosabb melircsikosat.. ami nem az a szabalyos kis csik melir..annak.orulnek :)
2014. nov. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!