Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős hajwax, ami erős tartást ad?

Skylord kérdése:

Erős hajwax, ami erős tartást ad?

Figyelt kérdés
Hozzászólásban linkelek egy képet, nem a haj formája(stílusa) számít, hanem arra lennék kíváncsi hogy olyan kinézetet, és tartást mivel lehet elérni. Hajlakkot, rossmanban kapható ultra erős garnier stb waxot is próbáltam "extra erős tartású" volt mind, vagy 6 féle, különböző márkában, de mind csak tartást adott, a hajam "puha" maradt, csak zsíros kinézetet értem el vele. Semmivel nem tudom elérni a képen látható kinézetet és állagot :( Segítsetek !

2014. dec. 2. 21:40
 1/2 A kérdező kommentje:
2014. dec. 2. 21:40
 2/2 anonim válasza:
A képen látható haj zselével van készítve. Az tart is és keményen tartja a frizurát.
2014. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!