Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallottam, hogy a körömvirág...

Hallottam, hogy a körömvirág krém esetleg jó a pattikra. Nekem van egy Kézkrémem, amiben van körömvirág. Szerintetek lehet a kézkrémet arcra is kenni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

a körömvirágkrém gyulladás csökkentő hatása miatt lehet jó a pattanásokra, de szerintem a te kézkrémedben nem szerepel olyan nagy mennyiségben körömvirág :))) hogy jó legyen... vegyél rá szalicil savat gyógyszertárba, fülpiszkálóval vigyél a pattikra belőle, mintha ecsetelő lenne, az tuti leszáritja.. és nem is drága:)

A körömvirág (Calendulae flos) gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatású.

2010. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kézkrémet ne kendd rá mert az zsírosítja a bőrt.. nekem is vannak pattanásaim..(szerencsére elmúlóban):P

nekem citromosalkohol oldat segített..de ha ilyet beszerzel( kozmetikusnál) csak este kendd be vele az arcod mert nincs vmi finom illata:)

2010. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat :)
2010. jan. 31. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!