Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szempillanövesztésre bevált...

Szempillanövesztésre bevált szérum/olaj/praktika?

Figyelt kérdés
Rövidek, vékonyak, és világosak is a pilláim, ezért ha nem festem ki őket, szinte alig látszanak. Gondolkodtam tartós festésen, meg műszempillán, de úgy hallottam attól meg hullik.. Van valami hatásos szer, amitől megerősödnek, és esetleg 1-2mm-t nőnek is a pillák? A hajamra szedek hajvitamint, és próbálok többet inni, szóval azt ne írjátok. Festeni is csak max. heti 3-szor festem ki, és nem göndörítem, szóval nem igazán roncsolom, alapból olyan kis rövidke gyengécskék.
2014. dec. 6. 03:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tudom, ricinus olajat szoktak kenni rá. A hajra is jó.
2014. dec. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitaminok.
2014. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ricinus csak összetapasztja, vitamint pedig egy-két hónapja kezdtem el szedni, de leginkább csak a körmeimet növeszti, haj-bőr-szőr téren nem sokat csinál, de azért kitartóan végigszedem a 3 hónapos kúrát, hátha mást is produkál. Jojoba olajat kentem még rá, attól szép lett, de nem kenegettem vele rendszeresen, hogy kiderüljön van-e szempillaerősítő hatása, azóta pedig már elfogyott.
2014. dec. 6. 15:03
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Van egy csodaszer ami nekem nagyon bevált. Careprost a neve. Ugyanaz volt a problémám, mint neked, de nagyon szépen megnövesztette, dúsabb, hosszabb, és sötétebb is lett tőle a pillám. Eléggé látványos és tartós eredményt hoz.

2014. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált az Alverde koffeines éjszakai szempillanövesztő szérumja. Kb 3 hete használom , azóta hosszabbak , erősebbek a pilláim , és most vettem észre , hogy jópár kis szempilla nőtt pluszba , amik még ilyen kis picikék , de majd meg fognak nőni :) nem túl drága , szerintem megéri kipróbálni. Remélem tudtam segíteni :)
2015. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!