Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestékre cseréljük...

Milyen hajfestékre cseréljük le a Palette hajfestékünket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éppen most festettem be anyukám haját: Palette N7 - világosszőke színűvel, de azonnal le is mosattam vele. Több mint 10 éve ezt a márkát használjuk, csak mindig világosítottuk az árnyalatot időnként, hogy ne sötét színű legyen a haja, hanem világosszőke az ősz hajszálak lenövése miatt.


De a mai napon, amikor már a felénél jártam, mondta, hogy viszket, ég és fáj a fejbőre, de elviselhető. Mondta, hogy fessem be. Befestettem, de mire végeztem, már mondta, hogy nagyon fáj. Le is mosta azonnal - gondolom allergiás reakció.


Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen jobb minőségű hajfestéket használhatnánk? Ami talán nem okoz bőrirritációt? Árban ugye drágábbra gondolunk. Syoss? Garnier? Tudnátok segíteni e téren?


Köszönöm szépen a segítséget!!!


2014. dec. 6. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Plusz infó: eddig még sohasem volt ilyen jellegű allergiás reakció, tehát teljesen váratlanul ért bennünket.
2014. dec. 6. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:
A Syoss, Garnier ugyanolyan minőség mint a Palette. A jobb fajta hajfestékek csak fodrászkellékesnél kaphatók, szóval ott nézelődj. Nem mindenhol ugyanaz a márka kapható, szóval csak menj be, mondd el hogy valami természetesebb összetételűt szeretnél, mert ilyen gond volt, és majd ajánlanak valamit.
2014. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én BES hajfestéket használnék a helyedben és fodrászra bíznám. Esetleg Alfaparf, vagy L'oréal (de nem a boltokban kaphatókra gondolok!) Igaz, ezek valamivel drágábbak, de minőségi, professzionális termékek.
2014. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!