Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem loreal ombre festéket...

Vettem loreal ombre festéket a sötétbarna festett hajamra, most mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
szoval 1 héttel ezelőtt vettem loreal ombre hajfesteket(szőkitő van benne) a sötétbarna hajra valót. Alul szépen le is szivattam, vörösesbarnás lett a végeredmény.. károsodni nem igazán károsodott, nem törik...talán kicsit száraz, de eddig is az volt. Most ápolom balea arganolajjal. Egyiknap vettem pont ugyanilyen loreal ombre hajfesteket, mert a szinnel nem vagyok teljesen megelégedve. Ha ujból rákenem mint 1 hete, akkor kb milyen szint kaphatok? Mennyit időt várjak vele? Legszivesebben megcsinálnám már most. De nem szeretném ha letörne a hajam legrosszabb esetben :\

2014. dec. 11. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyesmi lesz: [link] Nyugodtan megcsinálhatod már most, nem fog kevesebb kárt tenni akkor sem ha tovább vársz.
2014. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!