Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvas szőke haj, hogyan?

Hamvas szőke haj, hogyan?

Figyelt kérdés
Szőkítés után eléggé narancsos maradt a hajam. A 9.1-es hamvas festék se segített sokat rajta. Hamvas (0.11) vagy Kék (0.88) keverékkel tudnám jobban kompenzálni a sárgás színt?

2014. dec. 11. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem, ha narancs akkor még le kell szívatni jobban.
2014. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek. Valószínű, hogy nem volt jó a festékválasztás a hajadhoz. Vagy világosabb szőkét kell használnod, vagy előszőkíteni - inkább az utóbbira szavazok.
2014. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen színű lett a hajam.

Nem szeretném tovább világosítani, mert a színmélység tetszik. Csak az árnyalatát szeretném természetesebbre.

2014. dec. 12. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs is rossz színe a hajadnak. Bár a képen nem egyszínű - ez a valóságban is ilyen?

Festéket én most nem ajánlanék, próbálj meg direkt szőke hajra való színezett balzsamot használni, ami hamvasít. Én házilag gyártok magamnak, és a sárgás, szőkített hajamra rákenve pakolásként gyönyörű szép hamvasszőkét csinál, ráadásul nem károsodik a haj tőle.

Úgy csinálom, hogy veszek fizikai hajszínezőt kéket, ebből keverek a Kallos placentás hajpakolásomba, és ezt kenem a hajamra kb. 20 percre.

2014. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok, NEM KÉKET, HANEM LILÁT keverek a balzsamba!
2014. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, így a képen tényleg nem vészes :). Valóságban kicsit rosszabb, de nem vállalhatatlan.

Sajnos nem egységes igen, mert előzőleg (kb 3/4 éve) vörösre volt festve.

De ez a színező nem rossz ötlet, kipróbálom.


Hamvasító folyadékot próbáltam még, az valamit nyhített a dolgon.

2014. dec. 12. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a folyadék is jó, de az tapasztalatok szerint szárítja a hajat. Ráadásul a színező és balzsam arányát te variálhatod tetszés szerint, mert az a tapasztalatom, hogy a bolti színezett balzsamok nem eléggé lilásak, és alig használnak valamit, illetve csak a jól kiszőkített hajra jók.
2014. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Ha esetleg kell segítség akkor írj rám nyugodtan,ugyanis tanuló fodrász vagyok és anyagáron festünk :)

2014. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hajad nem egyszínű, nagyon narancsos a teteje, az alja meg már hamvas... miért nem csináltatod meg fodrásszal normálisan, ha te nem értesz hozzá? Ez így elég rosszul néz ki. Fodrász megoldaná gyorsan és nem kéne kísérletezned összevissza. Leszívatás nélkül nem lesz normális színe, mert a narancsos rész nem fog hamvas lenni semmitől. Egyszínű meg semmiképp nem lesz a hajad sima festéktől vagy színezőtől.
2014. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!