Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, srácok, férfiak! Milyen...

Fiúk, srácok, férfiak! Milyen tapasztalatotok van a hajfestésről?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam rajta, hogy valamikor kipróbálom, de először max az alkalmit.

Arra lennék kíváncsi, hogy amelyikőtök használt hajfestéket vagy alkalmi hajszínezőt, azoknak hogy sikerült? Mit szóltak hozzá mások (szülők, barátok stb)? Milyen elhatározásból csináltátok? Ajánlanátok valamelyiket másoknak, akik ezen gondolkodnak?

Kort is írjatok, légyszi! Köszi :)

U.i.: Könyörgök, trollok kíméljenek!



2014. dec. 12. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, szóval bocs a belekotyogásért, de a páromnak volt már melírozva és festve a haja (sötétszőke és világosszőkére volt festve), és szinte mindenkinek tetszett. Közel 10 éve is, mikor a platinaszőke haj nagy divat volt, és pár hónapja is (azt én követtem el, mert megkért rá). Nem tudom mi vette rá, de az sem egy utolsó indok, hogy jól áll neki (szőkének született, de a korral egyre sötétedik a haja), a szeme kék, a bőre meg majdnem fehér, ha nem barnul le nyáron. Egyébként 30/F

Én festettem és színeztem is a hajam, szóval szívesen válaszolok, de egy picit homályos, hogy pontosan mit is szeretnél tudni.

20/L

2014. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs azzal, ha egy férfi festi a haját, de arra muszáj felhívjam a figyelmed, hogy színezni csak sötétebbre lehet a hajat, és világosítani is csak a festetlen hajat lehet festékkel, egyébként szőkíteni kell, és arra ráfesteni v. színezni.
2014. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelőtt én is melíroztattam, és volt, akinek tetszett, de többnyire azt a tipikus dumát nyomatták, hogy "homis, ha egy férfi festi a haját". Érdekes, hogy anyukámnak és a két bátyámnak tetszett, a feleségem viszont finoman szólva sem támogatja, hogy újra befestessem (pedig úgy ismerkedtünk össze anno). :-)
2014. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ez fura, mert nálunk meg én mondogattam néha a páromnak, hogy legyen megint szőke, mert én meg úgy ismertem őt meg :) Attól inkább felborzolódik a szőröm, ha egy férfi vasalja vagy daueroltatja a haját :/ Bár az meg különösen izgat, ha sminkelnek - persze nem színes meg csillámos sminkre gondolok, és nem a halloweeni meg farsangira, hanem pl. fekete szemceruza/tus, ajakrúzs :D :P

A Zuram egyébként kisminkelni nem hagyja magát, viszont addig nyúztam, hogy mostanság én szoktam festeni a haját. Alapból is helyes, de így meg nem győzi elhessegetni a csajokat, nem mintha ő bánná.

2014. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 supra01 ***** válasza:

Szia!

Szerintem attól is függ, hogy mi a célod vele, ill. mi az elképzelésed.

Ha csak egy hasonló színt akarsz csak mondjuk sötétebb vagy világosabb árnyalatban akkor az szerintem simán bevállalható.

Ha már egy másik hajszínt szeretnél, mondjuk barna helyett szőke, fekete vagy vörös, akkor azt ki kell próbálni, hogy melyik áll neked jobban.

Ha extremet akarsz, akkor még jobban meg kell válogatni, hogy milyen a színe ill. itt már nagyon számít az is, hogy milyenre van vágva a hajad, és persze az is, hogy illik-e a stílusodhoz.

Ez pl sztem tök béna:


[link]


Ez viszont illik a sráchoz:


[link]



H

2014. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, alapból fekete a hajam és ezt szeretném kicsit megváltoztatni, még ha csak alkalmilag is. Egyébként a hajformám jelenleg: oldalt rövidre van nyírva, felül pedig hosszabb. De nem szeretnék extrém színeket, max szőke vagy világosbarna melírt.
2014. dec. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!