Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésnél az olyan festéket...

Hajfestésnél az olyan festéket, ami eleve felvivő flakonos azt kilehet önteni egy tálba, és inkább ecsettel felvinni a hajra?

Figyelt kérdés
nekem sokkal egyszerűbb úgy, de a festék ha sokáig van levegőn nem lesz más hatásfokú attól? Syoss szőkítőről lenne szó. A használati útmutató nem ír erről. Azt írják könnyebb így a használat, de nekem könnyebb ecsettel dolgozni, és nem akarok más terméket, mert ez nagyon szépen oxidálja a festék pigmentjeimet, és célom hogy majd ha eléggé kiszívtam a hajamat, akkor majd rámegyek szőke festékkel.

2014. dec. 13. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kiöntheted tálba is, összekutyulhatod ott, és felviheted ecsettel. Vagy összerázhatod flakonban, kiöntheted, és felviheted úgy is. Nem lesz tőle baja.
2014. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj de jó, hogy írtál, köszönöm! Ha te hajfestős vagy neked melyik a kényelmesebb megoldás, ecset vagy flakon?
2014. dec. 13. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Syoss mahagóni barnával így festettük a hajamat, mert ecsettel könnyebb volt nekünk is :)
2014. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig kiöntöm egy tálkába és úgy keverem össze meg fésűvel viszem fel. Van hogy a flakonból viszem fel a hajamra, de ugy csak ritkán.
2014. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10+ éve festem a hajam, de mindig tálban keverem, mert a flakonból nem lehet normálisan felvinni a hajra és sok benne is marad.
2014. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam. 3 dobozzal használtam, és alig volt elég, és tényleg megmaradt sok a flakonban, hol ott máskor 2 doboz simán elég szokott lenni. :)
2014. dec. 13. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Elsô vagyok, én kétszer próbáltam a flakonos felvitelt is, de nem jött be, ezért ha néha mégis drogériás, flakonos festéket választok, inkább kiöntöm, és ecsettel viszem fel. Az sem egy álom, de a flakonnal mindig csak kínlódtam. Kb. egy éve festek hajat (magamét, és néha a páromét), az eredmény ecsettel is ugyanaz, csak (számomra) kevesebb stresszel. A flakonban is ugyanolyan festék van, mint a sima tubusos-keverősben, festés közben oxidálódik, de attól még ugyanazt az eredményt hozza (nem romlik meg), de nyilván a kikevert festéket csak annál a festésnél lehet felhasználni, az adott hatóidőn belül.

Ja, és a flakonosban még azt nem szeretem, hogy nem lehet, vagy nagyon macerás felezni, de gondolom ez csak rövid hajnál probléma (pl. sajnálok elpocsékolni a párom rövidke hajára egy teljes festéket, mert a fele is bőven elég rá).

2014. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor nemcsak nekem macerásabb úgy,legközelebb tálba kutyulok. :D Legkönnyebben a habállagú festék felvitele ment amúgy. Ott is választékról választékra haladtam, de annyira gyors volt még úgyis, csak szőke árnyalatban nincs nagyon olyan, ami nekem tetszene, túl aranyozott hatásúnak tűnnek, én meg inkább a hidegebb hamvas tónusokat szeretem.
2014. dec. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!