Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festéket vagy hajszínezőt...

Festéket vagy hajszínezőt válasszak?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajamat barnára szeretném festetni, néztem a L'Oreal casting creme gloss hajszínezőt, de azt olvastam ez 2 hét után kikopik, ha ez igaz akkor annyit pedig nem szeretnék rákölteni. Hajfestékeket még nem próbáltam, de szeretnék tanácsot kérni, hogy nektek melyik vált be vagy maradjak a színezőnél. (festékből kevésbé roncsolót szeretnék).

2014. dec. 13. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A hajszínező az kikopik a hajból, mindegyiknél megvan adva hogy hány hajmosás után, ez azért jó mert bármikor ha meggondolod magad akkor visszatudod kapni az eredeti hajszíned, a hajfestéket pedig csak szőkítéssel vagy le növeszteni tudod csak.
2014. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használtam már a lorealt, nagyon szép színe lett, de mivel hajszínezőt vettem belőle ezért 3 hét után kikopott.
2014. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) 3 hét után teljesen kikopott?
2014. dec. 13. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sose koptak ki a tartós hajszínezők a hajamból... sajnos. Mindig megbántam miután befestettem, mert nem állt jól.
2014. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapja lett befestve hajszínezővel (L'Oreal casting creme gloss ) és még nem akar kijönni, pedig mosom, lehet azért, mert a gránátalma árnyalatot választottam. Szőkés vöröses voltam, alig kopott, lenövés is látszik már.
2014. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem melírozott hajam volt, és 3 hét után nekem szépen kikopott. A szőke tincseim pedig világosabbak voltak mint az eredeti hajszínem, azokból nem kopott ki teljesen, olyan volt mintha világos barna melírok lettek volna a hajamban.
2014. dec. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. dec. 17. 19:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Most megyek fodrászhoz, a L'Oreal Casting Creme Gloss tejcsokoládé színét választottam. Nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre:)
2014. dec. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!