Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj ha csíp az arckrém?

Az baj ha csíp az arckrém?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
igen...mégis milyen krémről van szó?
2014. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem szinte mindegyik csíp, am ha nem használod őket jobbat teszel az arcodnak!
2014. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen baj, egy hidratálónak nyugtatni kell a bőrt, felfrissíteni, stb, ha csíp akkor valami irritáló anyag van benne, ami nem jó egyáltalán a bőrnek.
2014. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kéne neki. Kivétel, ha annyira száraz az arcod, hogy már kb pikkelyes és véresre reped. :D Nekem legalábbis a kezem szokott olyan lenni, és kenhetem én rá a legbárányabb speckó krémet is, úgy tud csípni, hogy majd' bepisilek tőle.

Ha csíp, akkor tényleg valami irritáló összetevője van, inkább válassz helyette valami érzékeny bőrre való terméket, amiben nincs színezék, illatanyag és hasonló aranyos dolgok.

2014. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Balea Soft & Clear Intensiv-Schutz NachtCreme mit Zink und Salizylsäure a neve. zsíros és pattanásos bőrre van és nekem is ilyen [link]
2014. dec. 14. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, mivel ebben a krémben szalicilsav van. Itt olvashatsz róla bővebben:


[link]

2014. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, vannak olyan krémek, aminél direkt az a jó, ha csíp. Volt egy Botanisource nevű krém is, az is úgy hatott, hogy közben csípte a használó bőrét.
2014. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!