Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani nagyon jó...

Tudnátok ajánlani nagyon jó hidratáló krémet arcra?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, vízhiányos a bőröm, ráncaim nincsenek. Egyszerűen nem tudom megtalálni a számomra megfelelő krémet, mert vagy kipattogok tőle,vagy 2 óra múlva ismét száraz a bőröm. 2 naponta kenem shea- és kakaó vajjal éjszakára, mert az elég zsíros, de mégsem elég. Nappalra szeretnék valami nem fénylő, de nagyon jól hidratáló krémet! Most a Clinians kékbúzavirásos krémről, és a Helia D(sejtmegújító) termékekről olvastam pozitiv véleményeket,ezekben gondolkodom, mert ezeket még sosem használtam. Ha valaki ezeket próbálta már, megosztaná velem az észrevételeit?

Köszönöm a segítséget!



2014. dec. 5. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nivea,széles a kínálata ki tudod választani a bőrödnek leginkább jót.
2014. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az AHAVA krémeket. Vízhiányos bőrre az a legjobb.
2014. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vízhiányos, a legjobban az Avon-os Anew Hydra Recovery éjszakai maszk jött be, a másik pedig a Clinique Moisture Surge, a krémesebb változata.
2014. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Nivea soft-ot használok évek óta. 1500 ft 300 ml,egy hónapig elég.
2014. dec. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!