Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első borotválkozás arcon (14...

Első borotválkozás arcon (14 F) Milyen borotvát ajánlatok? Eldobható kis bénácska vagy rendes Gillette ami sokáig jó lesz? Segíthetnétek néhány hasznos tippel is.

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eldobható borotvával, mert ha neked is gyorsan elkezd nőni akkor nem hiszem hogy mindig vágni akarod, hanem te is belevágsz fiatalon a szakáll bizniszbe ;) De amúgy viccen kívül, eleinte vághatod pengés borotvával, de ha nem akarod mindig babapopsi puhaságúra vágni mindig, akkor szerintem elektromos (szakállnyíró) borotva jobb lenne, egyszerűbb és biztonságosabb a használata, meg ha gondolsz egyet és növeszteni akarod kicsit akkor tudod vele mindig igazgatni 1-2 mm-esre :D
2014. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél egy olyat, amit később is használsz majd. Emberem bőre érzékeny, nem is bírja az olcsó borotvákat vagy éppen alig érnek valamit - igaz, ő nem 14 éves, hogy pelyhes legyen.

Mire rendes borostát növeszthetsz, addig úgyis eltelik egy kis idő, amíg megerősödnek a szálak, szóval én a nyírót egyenlőre hanyagolnám.

2014. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eldobható nem túl kíméletes a bőrhöz, szóval azokat nem ajánlom. Gillette helyett pedig Wilkinson Quattro Titanium... sokkal jobb.
2014. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D Már van rendes borotvám, könnyű volt veke:3
2014. dec. 31. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!