Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sötétbarnára festetem a...

Ha sötétbarnára festetem a hajam, akkor mennyi festés kell, hogy utána már elég legyen csak a tövét festeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok...az eredeti hajszínem sötét szőke/Világos barna, és most az Indola sötétbarna hajfestékével festetem a hajam. Eddig 1x lett vele be festve még Október 29-én és majd szilveszter előtt akarok menni fodrászhoz...az az igazság, hogy minél olcsóbban ki is akarom hozni, de azt akarom, hogy szép is legyen, nem annyira kopott amúgy, mindenki azt hiszi, hogy fekete a hajam xd most is vajon elég lehet csak a tövét? Vagy menjen inkább az egész hajra? Ti hogy csináljátok? :)

2014. dec. 14. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég a töveket festeni ha lenőtt. Meg esetleg frissíteni a színt színező samponnal időnként.
2014. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!