Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A brátnőm nem tudja hogy...

A brátnőm nem tudja hogy borotválja le a punciját, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Édesannyátol eredendően nagyon erős a szőre.

A brátnőm nem tudja hogy borotválja le a punciját úgy hogy ne égjen, és ne fájjon neki, vagy ne pattogjon ki. És az ánusza körül se tudja leboroftálni normálisan.


Köszi a segítséget előre is!!!


2008. aug. 17. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a szeméremdombon könnyen letudja szedni a szőrt, mert oda nem kell nagy tehetség. Ha a csiklója vagy a hüvelye körül akarja leszedni vagy esetleg még hátrébb akkor tudok ajánlani egy nagyon egyszerű módszert. Egyik lábát rakja föl vmilyen magasabb dologra. Mondjuk térdmagasságba. Pl: bidére, esetleg székre. Ha még nagyon kezdő akkor rakhat maga alá egy tükröt h lássa mit csinál. Ha a bal lábát rakja föl akkor a bal oldalt borotválja ha a jobbat akkor a jobbat. De ne aggódj, majd kifogja tapasztalni hogy jó neki és a késöbbiekben már tükör sem kell majd. Amúgy a kipattogás stb ellen nem nagyon lehet mit tenni. Max bekeni utánna testápolóval vagy hintőporral. Egyéntől függ. Van akinek kipattog utánna van akinek nem.

cukorfalat

2008. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Üljön fel a kád szélére, a másik oldalra tegye fel terpeszben a lábát. Fogjon egy pamacsot, nedvesítse meg vele a szőrt. Utána tusfürdőt vagy borotvahabot habosítson fel, majd kenje be mindenfele a szőrt. Amint kevésbé látható a hab, vagy nem elég, akkor újra át kell kenni. Kétpengés borotvával a szőr növekedésével megegyező irányban borotválja le. Egy-egy felületet érdemes többször átkenni, mert úgy jobban felpuhul a szőr. Ha végzett, langyos vízzel öblítse be, majd kenje be testápolóval. Én a Rossmann Isana márkanevű borotváját ajánlom, nekem sz vált be.
2008. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a barátnőd? nem biztos hogy borotválnia kéne. Lehet hogy nagyon érzékeny a bőre rá. Nem biztos hogy attól ég, és fáj neki hogy rosszul szedi le. De egyébként nagyjából új boorotvát kell használni, és lehetőleg egyszer végighúzni a kellő területen, hogy minél kevesebbszer húzza le a szőrrel együtt a bőr felső hámrétegét. Plussz be is kell kenni utána bőrnyugtató krémmel.

Ha nagyon erős a szőrzete, akkor szerintem ne borotválja! Vagy gyantáztassa, vagy epilálja, vagy krémmel próbálja. Ki kell próbálni minden lehetőséget, hogy kiderüljön mi az ami beválik a bőrének. De a borotvától mégjobban erősödik a szőrzete.

2008. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
16 éves, és nem csak a szemérem dombrol szeretné leszedni hanem mindenhonnan, jó nem olyan erős a szőre ien közepesen erős. és a két pengés borotva az a jó?!
2008. aug. 17. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Ánusza van a barátnődnek?
2008. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szió! én a kozmetikusommal gyantáztatom! Egyrészt tovabb marad sima, sokkal selymesebb, nem lesz "borostas" par nap utan (az nagyon kenyelmetlen tud lenni), kevesbe gyullad be, és akar mintát is lehet alakitani (bar nekem egy egyszeru csik van).

Szóval én mindenképpen azt mondom, hogy kozmetikus!

2008. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, hogy két pengés e vagy több. Szerintem a több pengés mindig jobb, mint az eldobhatós. Én a Vénusz borotvát szeretem ,de kinek mi a jó. Mindenesetre hogy kevésbé gyulladjon a bőre, jobb a többpengés.
2008. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és a kozmetikus am mennyiért csinálja ha csikot is akar valaki?
2008. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tükörrel próbálja. Én úgy szoktam hogy magam alá rakom mondjuk a kádban és rágugolok és úgy leborotválom.(Borotva hab helyett inkább intim mosakodóval habositom. ) Látom is és közben tudom is borotválni. Utána bekenni testápolóval. És kész.
2008. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Érdekes, nekem az elektromos borotva vált be - nem kell félni, hogy elvágja magát az ember. Ha jól tudom, most már árulnak kifejezetten intim terület borotválására alkalmas készülékeket is.
2008. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!