Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A brátnőm nem tudja hogy...

A brátnőm nem tudja hogy borotválja le a punciját, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Édesannyátol eredendően nagyon erős a szőre.

A brátnőm nem tudja hogy borotválja le a punciját úgy hogy ne égjen, és ne fájjon neki, vagy ne pattogjon ki. És az ánusza körül se tudja leboroftálni normálisan.


Köszi a segítséget előre is!!!


2008. aug. 17. 15:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kipattogzás ellen a legjobb módszer szerintem, az ha borotva habbot tesz rá. Majd megvárja amég beszívja és utána még1x ugyanezt. Tehát kétszer kell beszivatni a borotvahabot és utána le lehet szedni. A ször növekedése irányában. Inkább hasznájon drágábbat, mert annak jobb a pengéje.
2008. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Inkább használjon drágábbat, mert annak jobb a pengéje"

Ezzel vitába szállnék. Borotváltam már a lábamat Gilette Fusion ötpengéssel is, rosszabb volt a a rossmannosnál, beragadt a pengéi közé a szőr meg a hab, alig lehetett kimosni, ráadásul elvágtam vele a térdemet. Ja, és cirka 3500 Ft a különbség köztük.


Második válaszadó

2008. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!