Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran ajanlott...

Milyen gyakran ajanlott kozmetikai nagykezeles?

Figyelt kérdés
A tipikus gozoles, nyomkodas, fertotlenites, pakolas kombora gondolok. Koszonom!
2014. dec. 16. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ajánlott, mivel a nagykezelések során a nyomkodással széttrancsírozzák a szöveteidet és amiatt gyulladnak be a kisebb pattanások is. Ha a bőrödért akarsz tenni, akkor élj egészségesen, igyál sok folyadékot, egyél sok zöldséget-gyümölcsöt, és hetente 1x radírozd át a bőröd, és használj tonikot. Ha lazulni szeretnél, akkor meg inkább menj masszőrhöz, vagy szaunázni.
2014. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlott!De csak másfél,2 havonta a bőröd állapotától függ.
2014. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egészségesen táplálkozom, sok folyadékot, zöldséget, gyümölcsöt, illetve kevés zsíros és olajos ételt fogyasztok, vitaminokat szedek, szoktam méregteleníteni. Ezen kívül gyógyszertárban kapható lemosót és arckrémet, tonikot használok, hetente egyszer radírozok és pakolást használok, mégis tiszta ragya vagyok, és valószínűleg nem a pubertásnak köszönhetően, mivel huszonéves vagyok, illetve nem a kéthetente egy alkalommal elfogyasztott csokitól, péksütitől, pizzától vagy más "ínyencségtől", amit megkívánok. Valószínűleg genetika, édesapám oldalán mindenkinek zsíros, fénylő, tág pórusú, mitesszeres, bőrtüskés bőre van.
2014. dec. 16. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen súlyos a gondod, akkor azon kozmetikus nem tud segíteni. Bőrgyógyászhoz menj, mert valami komolyabb állhat a háttérben, hormonprobléma vagy hasonló.
2014. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azert nem olyan sulyos, nincs aknem, pattanasom is csak elvetve, leginkabb menstruaciokor. Voltam en szamos alkalommal borgypgyasznal, minden felet felirtak mar, gyogyszer, krem, de semmi, nem lett kevesebb mitteszerem. Mar csak a tisztitasban bizom.
2014. dec. 16. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 havonta ajánlott, attól függ milyen a bőröd.
2014. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!