Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Fehér bőröm van...

Lányok! Fehér bőröm van (kép). Ha 3 alkalommal szolizok 5-6-7 percet, milyen színem lesz? Ilyent szeretnék (kép).

Figyelt kérdés

Kb így nézek ki most:


[link]


Ilyesmi színt szeretnék:


[link]


Ha leégek, utána mennyi idő, míg bebarnul?

Ez az egy alkalom lenne, hogy szolizni megyek, de fontos, hogy lebarnuljak úgy 3 alkalomtól!

Légyszi segítsetek!! :)


2010. febr. 2. 08:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és nyáron szép barna voltam a naptól, de sajnos kikopott... :S
2010. febr. 2. 08:52
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem háromszor 5-7 perctől nem fogsz ennyire lebarnulni. Többször kéne ennél szerintem. Legalábbis magamból kiindulva, nekem ennyi szolitól mint írtad semmi színem nem szokott lenni, és én is olyan fehér vagyok alapból mint az első képen. Vagy használj önbarnítót, az gyorsabb.
2010. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha bemennék első alkalommal 7 percre, bizti leégnék, nem?

És az bebarnulna... Mennyi idő alatt?? :)

2010. febr. 2. 09:24
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy leégnél. Attól függ mennyire érzékeny a bőröd. De ha piros lennél, az kb. két nap múlva el fog múlni. Vagy kicsit barna marad alatta, vagy pedig ugyanúgy fehér. Mert ennyi szolitól elsőre senki nem lesz barna! Én tudom, járok szolizni!
2010. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én ha leégek, utána mindig lesz egy kis színem. Ez jó, nem? :)

Akkor ha elmennék 3szor 8 percre és leégnék, bebarnulnék kicsit?? :)

2010. febr. 2. 09:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

6 perc alatt nemfogsz leégni..

de ha elöször mész neis menj 6 percnél többre mert leégsz és tönkreteszed a börödet..

szerintem elöször 6 aztán 8 aztán 10 percre menj..

az h olyan barna légy mint azon a képen a csaj kb 2 honapi heti 3szori szoli szügséges..

2010. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen fehér vagyok, és nem használt a szoli, jártam egy ideig, a3 alaklom meg sem látszódott, ha több időre mentem csak vörös lettem.De aztán a bőrgyógyász mondta hogy ne is menjek, mert túl fehér a bőröm és nem tesz jót neki. Ja meg mondjuk sok az anyajegyem is. De én is tudok barnulni, csak nehezen, kis időket töltök a napon nyáron, víz mellett, szigorúan naptejjel...
2010. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nem barnulok nehezen, nyáron napoztam, aztán elmentem 2szer 8 percre szoliba, leégtem és nagyon bebarnultam. :)

Ez jó jel??:)

2010. febr. 2. 10:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

sztem a szolis leégést kerüld el. ha picit piros a bőröd szoli után az még nem baj, az szépen bebarnul. de ha konkrlétan leégsz az nemfog bebarnulni, hanem egyszerűen elmúlik.

én azt javaslom h először csak 5 perc körülre menjél, és nézd meg h az mennyire fog meg. ha minden rendben lezajlott akkor pár nap múlva menjél megint de már több percre.

2010. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj úgy h 6 - 8 - 9 perc. Én is úgy mentem most, csak én 2szer is voltam már 9 percre és már nagyon barna vagyok :)
2010. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!