Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok, nagyon izzadok...

13 éves vagyok, nagyon izzadok. Ezért használom az új Rexona for Teens golyós változatát. Mik az előnyei esetleg hátrányai? És jó ha azt használom? Vagy van esetleg más ilyen hasonló termék, amit Szerbiában is lehet kapni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
eddig nagyon izzadtam, igaz mostmár nem annyira mióta használom (bár ez még csak2napja).....azóta már nem annyira :D
2008. aug. 17. 17:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább A Solutio Antisudoricát ajánlanám neked.Olcsóbb mint egy hülye dezodor és teljesen meggátoljja az izzadást.Nincs semmi mellékhatása.Ráadásul volt hogy 3 naponta használtam csak és úgy se izzadtam egy sceppet se.Gyógyszertárba lehet kapni kb350 ft
2008. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mondtam hogy olyant kellene mondani ami kapható szerbiában is, mert én ott élek...............
2008. aug. 17. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nálatok nincs gyógyszertár?
2008. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de van!!!!!!!!!!!4csdak nem forinttal fizetünk!!!!!!!!!!
2008. aug. 18. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Jujj! Hát akkor számold át a forintot a ti pénzeteknek! Csak egy kis matek! Ott se drágább...
2008. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
39%
Én is 13 vagyok,és nekem a Rexona for Teens nagyon jól bevált.
2010. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj! ezek a dezodorok nem sokat érnek énis izzadóssabb típus vagyok, és már elég sok fajta dezodorom volt, de nem igazán hatottak! énis szerbiai vagyok, de hallottam valami szerről amit lehet venni patikában recept nálkül kapható, valamit amit pl. hónaljadra kell, tenni és az nagyon hatásos, menj el gyógyszertárba és kérdezd meg! puxa
2010. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!