Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért csak egy termék nevét...

Miért csak egy termék nevét levédetni, és hasonló (vagy teljesen azonos) termék mások által gyártását nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk kijött az iPhone, ezt a nevet, terméket levédették, de nem sokkal később megjelent egy rakás teljesen azonos telefon is, amik nem csak funkcióikban, de kinézetre is megegyezők voltak...
2011. jún. 29. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert mit írtak volna a kérelembe? Téglalap alakú telefon lekerekített sarkokkal? Ez túl tág.
2011. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami eltérés biztosan van!Ha csak az egyik ikon kicsit másképp néz ki, már nem ugyan az.

De amúgy melyik az a telefon ami pontosan ugyan az mint az iphone?

2011. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
iPhonet csak példának írtam, mert azt mindenki ismeri, ezt egy saját termékem miatt kérdeztem. Én találtam ki, árultam, és mikor népszerű lett a konkurencia lemásolta, annyi volt a különbség, hogy az enyémen van egy dísz-csík, az övékén pedig nincs...
2011. jún. 30. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Na látod, van különbség.
2011. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam privit írni a kérdés kiírójának,de sajna nem lehetett,remélem azért még valahogy eljut Hozzá az üzenet,vagy azokhoz,akik ide írtak... Hogy kell levédetni valamit és egyáltalán mit lehet?... Köszönöm.
2012. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézelődj utolsó

2012. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!