Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetek vörösesbarnából...

Moio kérdése:

Hogyan lehetek vörösesbarnából középszőke vagy sötétszőke?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra, de legfőképp tanácsra lenne szükségem. A festett fekete hajamtól augusztusban szabadultam meg a L'oreal Efassor segítségével. Azóta átestem egy pár változáson, de még mindig messze vagyok a kívánt eredménytől. Jelenleg véleményem szerint vörösesbarna a hajam. Kb.3 cm lenövésem van, az eredeti hajszínem középszőke. Hogyan szabadulhatnék meg a vöröses árnyalattól?? Nagyon nem szeretem! Egyébként a kívánt végeredmény az eredeti hajszínem lenne (középszőke) vagy legalábbis ahhoz közeli árnyalat, hogy a lenövés ne üssön annyira el. Nem szeretném jó pár évig kitenni a hajamat semmilyen kémiai eljárásnak. Pihenésre és regenerálódásra van szüksége.

#középszőke #sötétszőke #vörösesbarnából
2014. dec. 18. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos csak kémiai úton tudsz megszabadulni a vöröstől..

újabb hajradír vannak már bió hajradírok..

v.szőkítőpor ami ugye roncsolja a hajat.

utána hamvas hajfesték.

én most barnából akarok szőke lenni.vöröses már a tövem.

hajradírral fogom majd befestem szőkére és teszek rá hamvasító cseppet ez a terv.

2014. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajradírt vegyél, de ne Effassort, mert az szőkítőpor... normális hajradírt szerezz be. Persze nem hiszem hogy egy alkalom elég hogy teljesen kiszedje a festéket, de biztos használ valamennyit. Ez árt legkevésbé a hajnak, szóval ezzel érdemes próbálkozni.
2014. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen az Effasor Lorealos az én hajam is elcseszte.. azt én se javaslom.

főleg nem szabad magas %-ú hidrogénperoxidot használni..

Lisap színlehúzót fogom kipróbálni.

sok sikert! amúgy a kérdező nem reagált..na mindegy.

2014. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat, tanácsaitokat! Ha csak natúr színnel festem be, a vöröses-rezes árnyalat nem tűnik el egy idő után? Vagy van nekem éppenséggel itthon a L'oreal Excellence krémhajfesték 7.1 árnyalata, azaz hamvas középszőke. Felmerjem kenni? Őszintén szólva hajradírt vagy ehhez hasonló dolgokat már nem szívesen próbálnék ki.
2015. jan. 5. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!