Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a Brasil Cocou...

Mit gondoltok a Brasil Cocou kezelésről?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 fodrász is mondta, hogy nagyon roncsolja a hajat és ugyanazon az elven működik, mint a dauer, csak ez ugye egyenesít, ráadásul lenő, mint a hajfesték, tehát ha gyorsabban nő a hajad, mint ahogy "kimegy belőle", akkor úgy nő le, hogy a töve göndör (amennyiben göndör a hajad), a többi meg egyenes... ez elég rosszul hangzik ahhoz, hogy eszembe ne jusson!
2014. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2014. dec. 19. 20:33
 3/7 anonim válasza:
Én nagyon szeretem. Rendben tartja a hajam, nélküle sokkal hamarabb törne. Saját tapasztalatom szerint vele jobb, mint nélküle. Már 2 éve csináltatom időszakosan ahogy kell és nem bántam meg. A lenövés nekem csak szöszösödik, egyéb részeken meg visszahullámosodik, de ehhez olyan 5-6 hónap kell.
2015. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem az erősen rákkeltő és mérgező formaldehid se túl meggyőző, ami benne van...
2015. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és több országban, pl. Kanadában be van tiltva pont ezért, mert annyira káros az egészségre... túl nagy áldozat ez szerintem.
2015. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ma már nem tartalmaz formaldehidet. Őszintén, van ma még valami ami egészséges?..
2015. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én úgy tudom tartalmaz, csak maximálva van hány százalék lehet...


(ehhez nem kell sokat gondolkodni szerintem, hogy ami egy göndör hajból tartósan hónapokra egyenest csinál az kissé erőszakos cucc..)

2015. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!