Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült VEGLEGESEN lerázni a "le machiage" vagy "il makiage" nevű céget?

Figyelt kérdés

Ha van köztetek ilyen, az mit mondott a telefonba? Hogy raztatok le, hogy többet nem hívtak?

Engem egyszer hívtak, akkor felvettem, de ahogy bemutatkozott a csaj hogy melyik cégtől van, egyből lenyomtam a telefont. Azóta napjába kétszer hívnak, de nem veszem fel. Azt hiszem ez hosszú játszma lesz, míg ki nem találok valamit.


2014. dec. 18. 21:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategóriába irtam, pedig a sminkbe akartam, véletlenül ide ment, legyszi vki rakja át, köszi.
2014. dec. 18. 21:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen cég ez, de ha nem akarod hogy hívogassanak akkor közöld velük... szépen vagy csúnyán, attól függ hogy értik meg.
2014. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezek az ingyen sminkesek a plázákban, ingyen kisminkelnek aztán erőszakosan raakaszkodnak az emberre es hivogatjak. Persze en voltam a hülye, hogy megadtam a számom. Utána olvastam, hogy elég levakarhatlanok, es tobb év utan is hivogatnak. Hiába rázza le bunkon az ember, azok utan is felhívnak. Sokan ezt írtak, de még senki nem irta, hogy sikerült volna elérnie hogy ne hívják fel többet.
2014. dec. 18. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Vedd fel a telefont és tedd félre egy csendes szobába .. Előbb-utóbb megunják.
2014. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem unják meg sajnos.

Az egyetlen megoldás, ha leordítod szegény telefonos csaj fejét. Koràbban többször is nyomatékosan kértem, hogy töröljenek, de nem tették. A bunkóság viszont bevált.

2014. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hat valamelyik csak beválik.

Most egyelőre azt csináltam, hogy a telefonomon tiltora tettem a számukat, igy ha hívnak olyan mintha nem lennék kapcsolható. Eddig ket számról hívtak, de gondolom van tobb számuk is.

2014. dec. 19. 07:16
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Lihegj bele! :)


Nem vicc, komolyan mondom. Engem mostanában sok marketinges kezdett el hívogatni, és volt olyan, hogy zenét játszottam nekik, felvettem, de nem szóltam bele, volt, hogy végig hallóztam, mintha nem beszélne senki.


Egyébként ne tudd meg, milyen nekik dolgozni. Egyik barátnőm volt náluk két napig, egy nem normális cég.

2014. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olvastam róluk a beszámolókat, írtak egy-ket durvát.
2014. dec. 20. 13:04
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia,

tesóm volt nyári munkán telemarketinges, nekik azt mondták-mivel minden beszélgetést felvettek-ha elhangzik bármilyen szövegkörnyezetben a rendőrség v feljelentés szó többet ne hívják azt a számot.Mondjuk komolyabb cég volt, nem sminkes.De megpróbálhatod azt mondani h feljelented őket zaklatásért.

2014. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem elég ha oda sétálsz egy pulthoz és szépen megkérded őket mosolyogva hogy az adatbázisból töröljék a számodat. Biztosan segítenek, nem hiszem h a telemarketingesnek jogában áll törölni, viszont ha a másik oldalról közelíted meg kultúráltan akkor nem lehet gond .
2015. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!