Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült VEGLEGESEN lerázni a "le machiage" vagy "il makiage" nevű céget?

Figyelt kérdés

Ha van köztetek ilyen, az mit mondott a telefonba? Hogy raztatok le, hogy többet nem hívtak?

Engem egyszer hívtak, akkor felvettem, de ahogy bemutatkozott a csaj hogy melyik cégtől van, egyből lenyomtam a telefont. Azóta napjába kétszer hívnak, de nem veszem fel. Azt hiszem ez hosszú játszma lesz, míg ki nem találok valamit.


2014. dec. 18. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a cég sem kulturált. Különben nem kéne "véglegesen lerázni".
2015. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ez a letiltás működik, mert azóta nem hívnak. Persze közvetlen utána hívtak más számokról is, kb négyrol, de felismertem mert mind 550-nel kezdődik. De tobb mint egy hónapja semmi. Ugy látszik nincs tobb számuk. Csak azert irtam le, mert ha valaki olvassa es hasonlo problémával kuzkod, akkor ez jo megoldás.
2015. jan. 18. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!