Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből barna és vissza?

Vörösből barna és vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A helyzet az, hogy kb 2 éve festem vörösre a hajamat, de most akadt egy olyan ötletem, hogy jó lenne kipróbálni a sötétbarnát. Viszont eléggé tartok az eredménytől, és azt szeretném tudni, ha esetleg nem tetszene, vissza tudnám e festeni vörösre? Vagy a sötétbarna egyáltalán nem eresztene ? Előre is köszi :)



2014. dec. 19. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy részben amúgy is ledobná a barnát (persze egy link nem ártott volna hogy milyen árnyalatokról van szó).
2014. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sötétebbre könnyebb festeni, de hogy utána a sötétből vöröset csinálj, az leszívatással fog csak menni és tönkreteszi a hajad.

De lehet kapni 4 mosásos színezőket, miért nem azzal színezed a hajad? Nem árt, kimosható, ha meg tetszik festheted akár hetente is vele.

2014. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Palette intensive cilor creme sötétbarnát(n2) akarom kipróbálni. Esdig már többféle vörösetbipróbáltam, utoljára wellaton "indián nyár"t festettem.
2014. dec. 19. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:

a vörösből barnát bízd fodrászra; ha otthon fested ledobja a festéket, ahhoz avatott kezek kellenek meg némi tudás

barnából vöröset meg bármikor tusz visszafesteni otthon is

2014. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!