Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörösből, hogy lehetek...

Festett vörösből, hogy lehetek eredeti barna ismét? Szivatós, és árnyalatfestések nélkül. Ha elkezdem lenöveszteni, és a vörös is elkezd kopni, az nagyon gáz úgy?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 21:37
 1/6 mmano88 ***** válasza:

Milyen vörös most a hajad? Mióta fested? Világosítva is van?

Mert ha nincs akkor ez a colourb4 hajszíneltávolító lehet leszedné.

2012. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez függ attól,hogy milyen vörös vagy. Bár ha nem akarsz ismét ráfestetni,akkor csak a lenövesztés marad..ha a vörös elkezd kopni,átvált ilyen róka színű narancssárgás vörösre..szerintem az gáz, főleg úgy ha felül meg barna a hajad.

Én azt ajánlanám,hogy festesd be olyan barnára a hajad amilyen eredetileg,és akkor kezd el lenöveszteni. Igy nem lesz annyira feltűnő a kontraszt, és még sem lesz olyan bohócos a színe. ;)

2012. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mmano88 ***** válasza:

1. vagyok.

A barnát ledobja a vörös. Legalábbis én évekig voltam vörös (tűzvörös), ráfestettem a barnát és már az elejétől átütött rajta a vörös, és ez a mosással csak rosszabb..

2012. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz a vöröstől megszabadulni. Én voltam vörös, mondjuk nem piros-vörös, hanem az a barnásabb, rezesebb. Én úgy szabadultam meg tőle, hogy átfestettem az eredeti hajszínemhez hasonló barnára az egészet. Persze, pár hét után kopott, de akkor megint átfestettem. Igazából egyedül a nagyon sötét, majdnem fekete, barna az, ami bevált :D Azt nem dobta le.
2012. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Levander ***** válasza:
Mennyire vagy vörös? Nekem mahagóni volt és mivel közel áll a barna hajszínemhez, én így lenövesztettem, senki nem vette észre. Amúgy meg miért lenne gáz? Mindenki úgy hordja a haját, ahogy akarja. Ha valakinek nem tetszik, ne is foglalkozz vele.
2012. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bemosóval volt ,,festve'', de meguntam, hogy kopik rettenetesen.

Most a mahagóni vörösnél egyel világosabb színű, igazából nem tudom a pontos szak-színt, mert kód alapján vettem.

Köszönöm szépen a válaszokat.

A hajam egyébként eléggé világosbarna. :\

2012. dec. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!