Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Alapvetően zsíros a hajam. Eddig headandshoulders-t használtam de most elkezdtem baba sampont használni ami direkt zsíros hajra van. Úgy veszem észre, hogy használ csak van egy bökkenő: 3-5 hajmosás után nagyon kiszárítja a fejbőröm és viszket tőle. Mit csináljak vele? Hajat mosok első nap még szép de másnap már zsíros és lelapult. Rövid hajam van így nem tudom összefogni + amúgy se szeretem. Valaki hasonló cipőben? Mi jött be?

2014. dec. 20. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nekem is ilyen gondom van. Szerintem ami nagyon szárítja a hajat, attól előbb vagy utóbb, jobban fog zsírosodni a haj.

Nekem is, már második nap lapos és zsíros. Sőt van amikor már első nap végére is ugyanúgy néz ki.

Nem tudom mi a megoldás, remélem kinövök ebből a korból, de ez már egyre rosszabb..

2014. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik, de én a zsíros hajamra száraz hajra való sampont használok... és bevált. Balea Oil Repair.
2014. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!