Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes befestetnem a hajamat?...

Érdemes befestetnem a hajamat? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés

Fekete a szemöldököm, viszont szeretnék

LINK: [link] < ilyen színű hajat

eddig már volt melírozva hasonlóval, de az csak melír volt, (tincsek, nem csíkok) alatta pedig látszott a sötétbarna, nem tudom, érdemes-e befestenem a hajam fekete szemöldökkel, ha viszont befestetem a szemöldököm az milyen következményekkel jár? nagyon dús gyönyörű fekete, nem kellett soha rajzolni vagy kipótolni és szedetem is de csak vastagon... érdemes belevágnom a festésbe? Nem akarom tönkretenni a szemöldököm sem. (16L)


2010. febr. 2. 19:25
 1/6 anonim válasza:

Hát én a helyedben a szemöldöködet nem festetném be semmiképp. A paramore-os csajszi szerintem tök vagány, és bár én alapból nem igazán vagyok oda az ennyire élénk színekért, szerintem jól áll neki.

Ehhez látni kellene az arcodat, hogy el lehessen dönteni, hogy jól állna-e.

Max ha nem vagy biztos a dolgodban, de mégis szeretnéd kipróbálni, vegyél kimosható festéket, az néhány mosás után kikopik. Ha egyszer fested be, az még nem teszi tönkre a hajadat.

Viszont szerintem a szemöldöködet nem bántsd.

2010. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom, próbáltam már ezeket, sötétkék szemem van mindenki szerint jól állna ez a piros haj (kerek az arcom)... viszont a fekete szemöldök aggaszt, szerintem marha hülyén néz ki mikor egy lánynak piros a haja és virít a fekete szemöldök... olyan igénytelen, pont ezért nem szeretnék besülni.
2010. febr. 2. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyeld csak meg, hogy a csajnak is fekete a szemöldöke. :D

Lehet nem olyan sötét, de fekete!!

2010. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehhez a vöröshöz jól áll a fekete szerintem. :) Szőke hajtól elütne, de ettől nem, szerintem még jól is nézne ki!

21/L

2010. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vastag szokott lenni, nem szeretném hogy papírvékony legyen... ahhoz viszont szerintem már fura kicsit... :S
2010. febr. 2. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök jó keretet ad az arcának a fekete szemöldök! Én a helyedben nem festeném be a szemöldökömet, de a hajamon kipróbálnám ezt a színt. Ha meg zavar a fekete szemöldök, akkor befested.

Mikor szőke voltam, és is festettem a szemöldökömet (alapba fekete, és világos barnára festettem.)Pár hét alatt lenőtt róla, és nem ment tönkre se a hajam, se a szemöldököm. Egy próbát megér!

2010. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!