Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan nem hiszem el fél...

Komolyan nem hiszem el fél éve nem eszek csokit sem chipszet sem mostanába le is álltam a tejtermékekkel is és még mindig vannak rajtam pattanások mit csináljak mi vállna be a pattanások ellen? 17F

Figyelt kérdés
De márt szinte mindent ki probáltam minden tonicot, kenöcsöket,pakolásokat is, citromot is. És a hegekkel mit lehet kezdeni?

2014. dec. 21. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A hegek már életed végéig rajtad lesznek, ezért nem szabad kikaparni a pattanásokat tinédzserkorban.
2014. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont abban a korban vagy amikor az idejük van.Igyál sok folyadékot ( ne kólát hanem vizet/zöld teát),keress fel egy kozmetikust vagy bőrgyógyászt.:)
2014. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok és lány, én is már mindent próbáltam, természetesen nem a higiénia hiánya okozza ahogy azt sokan hiszik, mert rendesen tisztítom a bőrömet. Volt idő mikor nagyon rühelltem a pattanásokat akkor túlzásba is estem ilyen téren.

Először én is az ételekkel kísérleteztem, de semmi változás nem volt. Alapból nem szem hulladék kajákat tehát ezeket nem is kellett elhagynom, de tejtermékek, tojás, olajos magvak, sőt olaj is mellőzve volt egy ideig, zsíradékok... persze ezek nem egyszerre mind.

Semmi eredmény. Aztután a recept nélküli majd receptre íratott kencék, pakolások végeláthatatlan sora. A probléma nem szűnt meg, sőt mindegyiknek volt valami rossz hatása. Száraz, fénylős vagyéppen zsíros bőrt eredményeztek. 1-1 terméket több hónapig használtam így ha használt volna bármelyik is az meglátszott volna.

Aztán arra jutottam, hogy nekem nincs fölösleges pénzem ezekre.

Jöttek a hazi praktikák újra. Fogkrém, szódab., élesztő.... Semmi eredmény

most 23 vagyok és ott tartok hogy nincs lelki erőm tovább próbálkozni. Bőrgyógyász által írt vackok se segítettek.

Vannak gyorsan elmúló patik és vannak megrekedtek amik hónapokig látszanak nem lehet ezekkel mit csinálni. Én emiatt teljesen zárkózott lettem, tiniként sokat cikiztek mert a többieknek szép bőre volt... Én meg lúzernek éreztem magam ha emberek előtt kellett mutatkoznom. Semmi önbizalmam, és ne is lesz, mert soha nem leszek szép úgy érzem. Utálom a pattanásokat, mert mindenki az igénytelensére asszociál ha meglát valaki aki pattanásos.

2014. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász írhat fel gyógyszert amitől teljesen elmúlnak... de lehet hormongondok miatt is a pattanás, szóval ki kéne vizsgáltatni mindenek előtt.

Hegeket meg el lehet tüntetni kozmetikai kezelésekkel, hámlasztással, bőrcsiszolással, stb.

2014. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!