Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó házi praktika...

Valami jó házi praktika karikás szem ellen? (iszom és alszom is eleget)

Figyelt kérdés
Sajnos évek óta nagyon csúnyák a szemeim, pedig fiatal vagyok.De minden nap olyan lila a szemem alatt, mintha bevertek volna nekem.Persze sminkkel el tudom halványítani, de ez hosszú távon nem egészséges.Sajnos vashiányos és vérszegény is voltam, hiába kaptam rá gyógyszert, mint kiderült, sajnos genetikailag is ezt örököltem.De esetleg van olyan házi tippetek, amivel legalább halványítani lehet rajtuk?

2014. dec. 14. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Masszírozd esténként körkörösen,mert a kis erekben pang a vér.
2014. dec. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vitaminok, egészséges étrend. gondolom elég világos a bőröd, azért is ennyire feltűnő, nem akarom a szolizást ajánlgatni, de egy kis szín mellett nem látszódnának ennyire a karikák.

amúgy ez tényleg genetika, én is ilyen vagyok és már pár éves koromban is ilyen lilás volt a szemem alatt, ahogy visszanézem a régi képeket.

2014. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettõtöknek :) utolsó, valóban nagyon fehér vagyok, konkrétan a 4 éves unokahúgom barnább nálam :(( sajnos ez is öröklött dolog, én csak nagyon lassan barnulok, egész nyáron kb.annyit, mint más 1 hét alatt.És persze fehér bõr lévén óvatosnak is kell lennem.
2014. dec. 15. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyan ez a helyzet. Hófehér bőr, és lila karikák a szemem alatt.


Nem tudom, hogy szoktál-e zöld teát inni. De ha igen, akkor miután a teafilter elhasználtad, tedd be a hűtőbe, hagyd ott legalább fél napig, hogy jól áthűljön. Azután kb. 20 percig tedd a szemedre. Én is ezt szoktam csinálni, és látványos lesz a változás a sötét karikák terén :D

2014. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom :) boldog karácsonyt!
2014. dec. 20. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendben, remélem hogy neked is be fog válni ez a zöld teás dolog :D


neked is boldog karácsonyt! ^^

2014. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!