Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem is tönkretenné a hajamat...

Nekem is tönkretenné a hajamat, ha leszivattatnám?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek sötétbarna haja van és egy ismerőse, aki fodrász leszivatta haját és azt mondta hogy neki nem ment tönkre a haja, elsőre durva tapintású volt de pár hajmosás után már újra a régi..(Amúgy szőke lett) és én is szeretném leszivattatni, bár nekem fekete a hajam..Szerintetek nekem se menne nagyon tönkre..elég dús hajam van!Szerencsére :P tapasztaltak írjanak!köszönöm :):):)
2008. aug. 18. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:

fekete hajból a legnehezebb szőkét csinálni.először használj színleszedőt- az kb 2-3 árnyalatot világosít és nem töri a hajat.Utána lehet rá festeni olyan színt amilyet szeretnél -10.1 vagy 11.1 (mindenféleképp hamvas , mert attól nem leszel vöröses árnyalatú)+9%os oxygenta(kevesebb százalékossal nem leszel szőke, 12%os pedig letöri);10.1től,kb ilyen lesz :

[link]

11.1től pedig:

[link]

szőkítőport semmiféleképp ne engedj a hajadra.alaposan tönkrevágja-tapasztalatból mondom.

2008. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a dús hajad helyett egy lapos, töredezett, száraz hajat szeretnél akkor szívattasd le nyugodtan. Ez az én tapasztalatom.
2008. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! hááát a második hozzászólonak még annyit hogy konkrét voltál ám :D:D:D
2008. aug. 18. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Húzasd ki az összes fogad így mindenki szépnek látja majd a hajad bármilyenre sikerül is!
2009. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!