Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a hajamban...

Mit csináljak ha a hajamban nem marad meg a göndörség?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 13:07
 1/7 schocko ***** válasza:
8%
Az egyenes haj a divat.
2014. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
ne fáradozz vele, nekem hajvasalás után szinte azonnal begöndörödik, már nem fáradozom vele feleslegesen :D
2014. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előtte hajhab használata majd a végén egy kevés hajlakk. vagy úgy sem marad meg?
2014. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Göndör hajra való spray, hab.

2. Hővédő.

3. Magas hőmérsékletű hajsütővel megfelelően göndöríteni.

4. Hajlakk.

Mindenből minőségi (fodrászkellékesből).

2014. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vizesen szoktam göndöríteni (hő nélkül) és így sokkal jobban megmarad. Nézz utána ebay-en, amazon-on göndörítős diffúzoroknak, esetleg próbáld ki a vizesen való feltekerést. Én pl vizesen 3-4 részre választom a hajam és a kezemmel becsavarom a hajam, kb. mintha kontyot csinálnék belőle, majd begumizom, hogy úgy maradjon. Tegnap is így csináltam és tök szép hullámos lett a hajam. Egy kis hajvégápoló a végén, és tökéletes. A lényeg, hogy kb. félszáraz állapotban tekerd fel, mert télen így nehezen szárad, de általában ilyenkor megtartja a hullámokat.
2014. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
dauer
2014. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket 😊
2014. dec. 23. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!