Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik bb krémet vegyem...

Melyik bb krémet vegyem zsíros bőrre eveline cosmetics, vagy essence?

Figyelt kérdés
A holika petit bb krémről már hallottam, de én valami M.o.-n is beszerezhető bbre gondoltam. Aminek jó a színe, (a garniert használom most, a szine valamk borzalom . ) nem teszi zsirosabbá a bőröm, és 2000ft alatt van.
2014. dec. 22. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a kettő közül kell választani, akkor szerintem Essence, annak vannak egész elviselhető színei is.

De amúgy a koreai kozmetikumok nagyon jók, és nem olyan macerás dolog megrendelni őket. Ha nem értesz hozzá, szerintem még úgy is megéri, hogy valakivel plusz költségért megrendelteted ebayről. Holikát még nem használtam, nekem a Lioele Dollish Veil Vita BB krém vált be. Igaz, ez kicsit drágább, 3500Ft körüli, de nekem megvan február óta, minden héten legalább 3-szor használom, és még mindig van benne.

2014. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eveline mattító BB sokkal jobb mint az Essence. Nem zsírosít, normálisabb a színe is, nem annyira sárgás mint az Essence és a fedése is jobb.
2014. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!