Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték, mintha eredeti lenne?

Hajfesték, mintha eredeti lenne?

Figyelt kérdés

Melyek a legtermészetesebbnek ható hajfestékek?

Szőke a hajam, és 3-4 árnyalatot szeretnék rajta világosítani. Attól félek, hogy :1 nem lesz olyan színű mint amilyet szerettem volna elérni, 2 nem tudom úgy felvinni, hogy természetesnek hasson (egy színű, foltos lesz) 3 csúnyán fog lenőni...


Valaki tudna mondani hajfesték márkákat ami természetes színt ad, + festési tanácsok is jól jönnének, hogy hogyan tudok elérni természetes hatást, nem pedig az egyszínűt... valamint ha a tövénél úgy viszem fel hogy oda alig kenek é akogy nő le nem lesz olyan feltűnő??

Teljesen tanácstalan vagyok, de én magam szeretném megcsinálni, nem akarok fodrászhoz menni..


Amúgy most valami ilyesmi a hajam:

[link]


És ilyet szeretnék:

[link]



2014. dec. 23. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Más a színmélység, az árnyalat, egy bolti festékkel sem lesz ilyen színű a hajad, keverni kell a színt, bízd fodrászra. A felvitel sem egyszerű mert először kéne felkenni a hajvégekre, hajhosszra és utána a tövekre, amit magadnak úgy sem tudsz megcsinálni.
2014. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akarom elvenni a kedved, de ez nem igen fog összejönni, ugyanis ahhoz, hogy természetesnek hasson az kell, hogy ne látszódjon a lenövés, amihez nagyon nagyon vékony tincsekben, sőt, szinte szálanként válogatott melír kell, különben ott lesz a lenövés csík. ezt pedig nem hogy magadnak nem tudod megcsinálni, a legtöbb fodrász se tudja, csak az igazán jók!
2014. dec. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:( hát ez most kicsit lelombozott... akkor inkább be se festem..ma meg is dicsérték milyen szép színe van (máskérdés hogy én nem így látom) , úgyhogy szerinetem maradok a termeszes trutymóknál, azzal nem lehet nagyot hibázni mivel az eredmény sem szembetűnő
2014. dec. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!