Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajradírt festék eltávolítót...

A hajradírt festék eltávolítót használhatom 2x egymás után?

Figyelt kérdés

Ma felkentem egy adagot de még nem jött ki belőle a vörös pigment teljesen ilyen aranysárga és rezes beütésű

lisap színleszedőt használtam 3%-os oxival van még egy tasak azt ha rákenem történik valami változás vannak részek ahol még mindig sötétebb mint szeretném..

utána persze befesteném szőkére majd ha lejött a vöröses árnyalat..

szóval másnap rátehetem a másik adagot is?vagy káros és nem fog csinálni semmit a hajammal?


2014. dec. 23. 20:31
 1/7 A kérdező kommentje:

megszárítottam nagyjából egységes lett ahhoz képest

a töve világosabb mert már előtte is világosabb volt kicsit.

aranyszőkés

befessem 12/0 speciál szőkével milyen lesz?

2014. dec. 23. 20:54
 2/7 A kérdező kommentje:

vagy ilyen karamelles szőke lett nem hittem volna középbarna festéket kiszedte.és nem törte szét a hajam.elég volt a 3% alapból világos barna sötétszőke a hajam.

teljesen platina szőke sose voltam.Nem tudom milyen lenne ha rákenem a 12/0 9%-osat valaki ért hozzá rajtam kívül?

2014. dec. 23. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
ha karamell szőke lett akkor nem kell 9% oxival festened, elég 6%-os is és szőke lesz. Mondjuk 12-es festék nem üti ki a vöröset, szóval csak világosabb sárgás lesz valószínűleg.
2014. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ráteheted a hajradírt újra. Az nem olyan mint a festék. Használhatod egymás után.
2014. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi de már megvettem a 9-es oxit.

és ha utána teszek rá hamvasító cseppet?festés után?

Akkor melyik üti ki?nem akarok nagyon sápadt színt.

2014. dec. 23. 23:18
 6/7 A kérdező kommentje:

londa professinal 12/0-assal tervezem majd befesteni nem tudom mikor még.ilyet szeretnék:

[link]


[link]


de jó cucc ez a lisap kondícionálós radír nem tette tönkre a hajam mint anno az effasor..


[link]


Tessék szerintem kell 9-es oxi főleg ha már a tövem elkezd nőni..

2014. dec. 23. 23:27
 7/7 A kérdező kommentje:

szerintem egy ilyen árnyalat is jó lenne nekem.vagy nem tudom világos bőröm van de a szemem az barna.


[link]


a jégszőke is tetszik v.paltina de az már nagyon természet ellenesen hatna.


[link]


Bár nekem tetszik.neki is sötét szeme van mint nekem.

2014. dec. 23. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!