Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Begyulladt pattanásokra...

Begyulladt pattanásokra írnátok nekem pár gyógymódot házilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves srác vagyok, eléggé pattanásos. Leginkább gyulladt pattanások jönnek ki az arcomon egyre többször, főleg most karácsonykor jött ki rajtam rengeteg. Ezzel még úgy nincs is gond, mert mikor megérik akkor kiszoktam nyomni utána meg lekezelem, viszont csúnya barna heget hagy maga után, ami engem már nagyon irritál. Minden nap mosok arcot, ilyen hidratálóval is átszoktam törölgetni ami leszárítja a pattanásokat, de mondom ezek a barna foltok már kicsinálnak, ezeket szeretném eltüntetni. Valami gyógymód nincs erre házilag? Még ez a hetem van erre kb. Mire visszamegyek a suliba jövőhéttől addigra szeretném rendbehozni. Ja igen még egy kérdés, mit kellene ennem ahhoz hogy ne jöjjenek ki? Allergiám nincs, asztmám volt régen, de azt kinőttem.


Köszi a válaszokat előre is! 16/F


2014. dec. 29. 15:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg innom? Az kimaradt hogy sok kólát iszom, viszont cukor nélkülit. Persze ez nem mentség hogy cukor nélkülit mert egy minimális mennyiség biztos van benne. Ezt kéne hanyagolnom?
2014. dec. 29. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!