Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barnára van festve a...

Sötét barnára van festve a hajam, lehet valahogy koptatni?

Figyelt kérdés
Vagy hallottam valami radírozásról és hogy azt fodrásznál kell e vagy nekem kell megvenni?
2010. febr. 4. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem feketére fogta be az egyik festék a hajamat, és én korpásodás elleni samponnal kezdtem el koptatni. Gyakrabban mostam, és volt, h 1-2 óra hosszát is rajta hagytam a hajamon, sokat segített; most kb. sötét barna-közép barna színe van. Ha te gyorsabban szeretnéd lekoptatni, akkor vagy fodrászt tanácsolnék, vagy pigmenteltávolítót (ez valamivel kíméletesebb). Fodrászkellékeshez, ha elmész lehet kapni szőkítő port, azzal is megcsinálhatod. Persze otthon más, mintha fodrász csinálná, de általában értenek hozzá, és elmagyarázzák, h milyen arányban-hogyan kell kikeverned. Sok sikert!
2010. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. febr. 4. 17:40
 3/3 Esme.avantgarde ***** válasza:
Szerintem menj fodrászhoz,mert otthon ki tudja,milyen színű lesz, nagyon el is ronthatod. Amúgy palette colour XXL A00 (ABSZOLÚt szőke) hatásosan világosít.
2010. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!