Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanást szem alól hogyan...

Pattanást szem alól hogyan lehet gyorsan eltüntetni? Annyira feldagadt tőle a bőröm ott, hogy zavarja a látásom, és nyomja a szemhéjamat.

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

jaaj basszus , tudom sajnos,h milyen ez. nekem is volt párszor , és általában mindig rosszkor-.-

én úgy próbáltam kezelni,h jegeltem , de nem közvetlen,hanem kis vékony ruhával. az talán segít picit. meg valami natúr ápolókrémmel ha bekennéd.. kinyomni én nem tudtam soha az elején , azt majd csak pár nap múlva.

sudocream a neve ,amit használtam.

2014. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most bekentem egy amerikai cuccal amit a Walmartban lehet kapni, ez kicsit vitt le belőle, legalább látok, kipróbáltam most a jegelést is a tanácsodra, ez is segített. Köszi.
2014. dec. 30. 14:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Kinyomni kitudnám, de gyulladt és a gyulladás a szememre is ráhúzódott és szerintem ilyenkor nem tanácsos csesztetni.
2014. dec. 30. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy még talán kamillával gőzölnéd ...és azután kinyomnád.

sztem jobb minél előbb kinyomni ,mert akkor hamarabb gyógyul,ha tiszta.

főleg ez nem olyan,h erőszakkal nyomkodod,és kikaparod,hanem ki is lehet nyomni

2014. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az nem pattanás, hanem szemárpa, amivel sürgősen orvoshoz kell fordulni,különben látásvesztéssel is járhat.
2014. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!