Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajszínező szőke...

Betterthanthis kérdése:

Fekete hajszínező szőke melírozott hajra? Sziasztok. Szőke melírozott hajam van, ki szeretném próbálni az egymosásos fekete hajszínezőt a hajamon, de nem tudom, hogy teljesen kijön-e utána a hajamból, é snem fogja-e össze végleg a szőke tincseimet.

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen kijön. Ha nincs szétroncsolódva a hajad...
2014. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én a helyedben nem tenném!

Először is szerintem nem fogja be rendesen.

Másodszor a fodrászom azt mondta, hogy feketére soha ne festessem be a hajam, mert azt a legnehezebb visszacsinálni. (én is szőke melírozott vagyok) Csak tönkre menne bele a hajam.

Tudom, hogy ez csak színező, de ki tudja mi lesz a vége!

2014. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én nekem teljes világos festett szőke hajam van és be akartam festetni piros hajszínezővel én is ilyen lemoshatóssal de mindenki azt ajánlotta hogy ne mert nem megy ki teljesen belőle. Szerintem ne csináld mert tuti valamennyi bent marad :(
2014. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. dec. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!