Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkés-barna haj, szőkére...

Bernigúz kérdése:

Szőkés-barna haj, szőkére melírozott tincsek. Megoldás lenne erre a hajszinező?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sötétszőke az igazi hajszínem,de szőkítve melírozva van,de szeretnék egy kis változást!Tavaly ősszel melíroztattam utoljára és azóta várom,hogy nőljön le,de lassan nől a hajam nem bírok várni!Szeretem az eredeti hajszínem meg így melírozva is oké,de változtatnék egy picit...Úgy gondoltam hajszínezőt kipróbálnék,valami sötétebb barnát,vagy világos barnát!Mennyire használna,vagy egyáltalán befogná a hajam?Lekopik ez,vagy lenő?Milyen márkát javasoltok?Kérlek segítsetek,nagyon tanácstalan vagyok!

Köszönök mindent előre is!:)


2010. júl. 16. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, évekkel ezelőtt én is kísérleteztem ilyennel. Az én hajam is sötétszőke eredetileg és amikor beszíneztem világosbarna színezővel, akkor szó szerint olajzöld színe lett és tök sötét. Szóval ne tedd szerintem, max valamilyen másmilyen szőkével, vannak ezek az új Casting színezők, ott többféle szőke árnyalat is van. Állítólag szép fényt ad a hajnak. De ha sötétebbre akarod, akkor csakis fodrásszal!
2010. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Megfogadom a tanácsod!
2010. júl. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!