Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mikrodermabráziós kezelés...

A mikrodermabráziós kezelés mennyi idő múlva hat? Hány éves kortól lehet menni egy ilyen kezelésre? Kb mennyire hasznos? Mennyibe kerül általában? Az aknés hegeken mennyit javít?

Figyelt kérdés

#kozmetikus #aknés heg #Mikrodermabráziós kezelés
2014. dec. 30. 23:47
 1/4 anonim válasza:
0%
A Google a barátod. Keresd ki, vannak vélemények/fórumok is.
2014. dec. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Hogy hány éves kortól lehet menni, azt szakember tudja megmondani. Szerintem 20 éves kor alatt járni kidobott pénz, mert újabb pattanások bármikor kijöhetnek és emiatt új pattanáshegek is képződhetnek. Ráadásul a bőr ebben az életkorban még nagyon jól regenerálódik. Én körülbelül 4-5 éve voltam először, azóta igyekszem évente minimum 2-3-szor menni. Nagyon jó a hatása, halványítja a krátereket, de a pattanások után visszamaradt foltokat is. Ráncok ellen is jó. Egy jó szakember komplett kezelésbe foglalja, ami azt jelenti, hogy a mikrodermabrázió után ultrahanggal célzottan szérumot juttat a bőrbe. Az eredmény egész elképesztő, én esküvő előtt voltam pár nappal egyszer. A kozmetikus azt mondta, hogy néhány nap múlva jobb lesz a bőröm, de rögtön a kezelés után is bársonyos volt. Mondom, én nagy rajongója vagyok, a kedvenc arckezeléseim közé tartozik. Az árát illetőleg széles a skála, teljes áron kezelésbe foglalva 15,000 körül szokott lenni a legtöbb szalonban. Én voltam már szalonban is és kuponos mikrodermabrázión is. Az utóbbit nagyon tudom ajánlani, kb. 2-3000 Ft volt a Morgana Beauty szalonban. Nagyon kedves és ügyes a kozmetikus lány, ha van még kuponjuk, én biztosan veszek.
2014. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

16-18 éves kortól bármilyen korosztálynak ajánlott. A bőr felső, elöregedett hámréteget távolítja el és ezzel serkenti az új hámréteg képzését. Az, hogy hány kezelés után látszódik meg egyénfüggő. Kezdésnek télen érdemes 1-2 hetente kúraszerűen elkezdeni, tavasszal havonta 1 alkalommal folytatva. Nyáron szigorúan tilos. Bérletet érdemes venni.


Ajánlom:


[link]


és


[link]

2015. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat...csak finomít...ha sok időd pénzed van, mint nekem hajrá. Ha elfogadod a tanácsom csináld otthon, ha nem az egéssz arcodat kell.
2015. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!