Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szeretném mosni a kimosható...

Ki szeretném mosni a kimoshatós hajfestékemet és vettem aszkorbinsavat, az lenne a kérdés, hogy hány liter vízben hígítsam fel?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy pár embernek bevált, és gondoltam akkor már én is kipróbálom...

Mennyire roncsolja a hajat?

Mennyi idő után lehet átfesteni? Kell várni pár napot?



2015. jan. 1. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Tenyérnyi samponba kell az aszkorbinsavat keverni és felkenni a hajra, 40-60 percig hagyni, lemosni.

Nem roncsol, kicsit szárít csak, balzsam megoldja.

2015. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kimosható festék (az ilyet színezőnek hívják) simán kijön samponnal-vízzel, hiszen azért kimosható.
2015. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# köszönöm! és hány grammot? 10 grammot vettem, mindet használjam fel?


2# bocsi rosszat írtam, kikopóssal van befestve, de ezek sose jönnek ki 100%-ban

2015. jan. 2. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam használni a c vitamin port, hogy kb. egy evőkanálnyit tálkába teszek, rá annyi sampont, hogy ne legyen száraz, hanem kenhető, és ezzel kell bekenni a hajat. Erre zacskó, törölköző (nem árt, ha melegen van), és figyelni a változást. Mikor látod, hogy világosít (ez lehet akár fél óra, de kevesebb is), simán megmosod a hajad. Utána ápoló kell, mert ez szárít, hiszen savas.
2015. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!